Excel dosyalarını şahsen güncellemek tarih oldu...

  • Turkey Data Monitor'u bir Excel kontrol merkezi olarak kullanmak çok kolay.
  • Bir iki tabloyla başlayıp zamanla artan ve şişen excel dosyalarınızı, değişik frekanstaki serilerin dönüşümlerini, tablolara eklenen ve çıkan satırları, excellere ilişkelindirdiğiniz grafik, word ve powerpoint dünyasını düşünün. Bundan sonra bunları düşünmenize gerek yok çünkü bütün bu zaman ve enerji tüketen işlemleri Turkey Data Monitor otomatik olarak arka planda yapıyor. İsterseniz programla gelen tabloları kullanın isterseniz kendi tablolarınızı ve serilerinizi yaratın. Her yeni veri geldiğinde Excel dosyalarınızın da otomatik güncellendiğini göreceksiniz.
  • Yeni verileri yeni kolon olarak ekletebilirsiniz. Ya da, daha pratiği, tabloda her zaman son 24 periyodu göster diyebilirsiniz. Bu durumda bu tabloya ilşkilendirdiğiniz dosya ve sunumlarda, her defasında referanslarda değişiklik yapmanız gerekmiyor.
  • Ayrıca, resmi kaynaktan gelen tablolarda eğer detay satırlarında değişiklik olmuşsa (örneğin bütçe kalemleri değişmiş olabilir), sizin hazırladığınız özet Excel dosyası bundan etkilenmez, satırların kaynağını şaşırmaz.
  • Excel tablolarınız ve dolayısıyla grafikleriniz, raporlarınız, sunumlarınız, siz birşey yapmasanız da her an güncel.
  • Ekran görüntülerinden örnekler için yandaki ikonlara tıklayın.(Görüntü gelince, navigasyon için, klavyedeki sağ-sol oklarını ya da küçük ikonları kullanabilir veya resmin kendisine tıklayabilirsiniz)